Britu Virdžīnu salu kruīzs

Karību salas
Antigva un Barbuda
Standarta
Parham
1
6
no 874 €
   Parham Town - Parham Town

Piedāvājam sešas brīnišķīgas naktis uz jahtas, apceļojot salas un saliņas, piestājot baltu smilšu pludmalēs un slavenos bāros, lai izbaudītu ballītes Karību stilā.

Ierodoties Tortola salā, tiecieties ar grupu un kāpiet uz jahtas, lai iepazītos ar to un noklausītos ar drošību saistīto informāciju. Pirmajā dienā jūs gaida pusdienas uz jahtas un kuģošana līdz Normana salai, kur gaidīs vakariņas kopā ar kapteini slavenajā Willie T peldošajā bārā. Nākamajās dienās turpiniet kruīzu pa vairāk un mazāk apdzīvotām Britu Virdžīnu salām, snorkelējiet, sauļojieties un baudiet krāšņus saulrietus, svaigu zivju ēdienus un pludmales ballītes. Kruīza noslēgumā pēcpusdienā atgriezieties Tortolā.

Normana sala atrodas uz starptautiskās robežas starp ASV un Britu Virdžīnu salām un ir neapdzīvota. Tā ir slavena no vēstures grāmatām un nostāstiem par pirātiem, kuri šeit mēdza aprakt salaupītos dārgumus. Līču un līcīšu izrobota, ar lielāko dabisko ostu The Bight, tā ir lieliska vieta, lai noenkurotos uz nakti. Apskatiet alas un izmantojiet iespēju snorlekēt.

Virgin Gorda ir viena no lielākajām un apdzīvotākajām Britu Virdžīnu salām, kur varēsiet iepazīties ar viesmīlīgajiem salas iedzīvotājiem un pavadīt brīvo laiku peldoties, sauļojoties un apceļojot salu, lai, piemēram, apskatītu vecas vara raktuves, Velna līci vai uzkāptu Virgin Gorda smailē.

Nekera salā dzīvo tikai ap 200 cilvēku, tā ir iecienīta tūristu atpūtas vieta un zvejas vieta, it īpaši omāru nozvejai. Apmeklējiet vienu no skaistākajām pludmalēm, apskatīsiet Zilo lagūnu un vakarā pēc izvēles iegriezieties vietējā restorānā, lai nogaršotu omāru ēdienus un izklaidētos pludmales ballītē Karību stilā. Kas zina, varbūt jūs satiksiet arī Seru Ričardu Brensonu.

Guana ir viena no nedaudzajām privātajām salām, kas sastāv no 7 atsevišķām pludmalēm un tropu mežiem apaugušiem kalniem. Rūpējoties par salas pirmatnējo apstākļu saglabāšanu, parasti vienlaicīgi tiek uzņemti ne vairāk kā 36 viesi, tādēļ garantējam, ka šeit varēsiet izbaudīt patiesu mieru, nošķirtību un brīvības sajūtu.

Little Jost Van Dyke ir viena no mazākajām Britu Virdžīnu salām – tikai 8 km gara, kur dzīvo nedaudz vairāk kā 200 iedzīvotāju. Salas centrs ir Lielā osta, kur ir vairāki restorāni, bāri, administratīvais centrs, kā arī neliela baznīciņa, skola, bibliotēka un veikaliņi. Izmantojiet iespēju doties pārgājienā vai izbraucienā ar automašīnu, kā arī iegriezieties slavenajā bārā 'Soggy Dollar', lai nogaršotu atspirdzinošu kokteili. 17. gadsimtā šo salu bija iecienījuši Holandiešu pirāti, bet vēlāk uz šejieni pārcēlās kveikeri.

icon
civt
Cenā iekļauts
  • 6 naktis divvietīgā kajītē
  • 6 brokastis, 5 pusdienas, 5 vakariņas
  • kruīzs pa Britu Virdžīnu salām
  • angliski runājoša grupas vadītāja pakalpojumi, kapteinis, asistents/pavārs
  • izstrādāts maršruts
Noteikumi

NB! Jūs kuģosiet ar 12 m garu katamarāna tipa jahtu, kurā ir pieejamas 4 divvietīgās kajītes un 3 sanitārie mezgli.

NB! Noslēdzoties ceļojumam, neplānojiet tālākas aktivitātes agrāk par pulksten 15.

Papildu izdevumi
  • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
  • papildu izvēlētās ekskursijas
  • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni USD 100-150)
  • vīza, ja nepieciešama
  • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input

874
no
18.439529
-64.564879