Grieķijas salu kruīzs. No Santorini līdz Santorini

Eiropa, Vidusjūra
Grieķija
Standarta
Santorini sala/Tira
1
9
no 1439 €
   Santorini - Santorini
Vai varat iedomāties, kas var būt skaistāks par baltu buru šūpojamies jūras viļņos, karstu sauli un spirgtu vēju?
Apceļojiet skaistās Grieķijas salas - iepazīstiet vietējo kultūru, arhitektūru, arheoloģiskos objektus, kā arī dodieties pārgājienos, apmeklējiet tavernas un nobaudiet jūras produktu delikateses un Ouzo – vietējā ražojuma anīsa alkoholisko dzērienu. Jūras piedzīvojums sāksies ar nelietu instruktāžu un informāciju attiecībā uz ceļojumu pirms kāpjat uz klāja. Nākamās dienas jūs pavadīsiet apkuģojot Ciklādes salas un piestājot tirgos, lai iepirktos, kā arī apmeklēsiet tempļus un baznīcas, un atpūtīsieties pludmalē. Ciklādes salas atrodas Egejas jūras centrālajā un dienvidu daļā un sastāv no 39 salām, no kurām 24 ir apdzīvotas. Ņemot vērā laika apstākļus, jahtas iespējamie pieturas punkti ietver tādas Grieķijas salas kā Ios, Naxos, Mikonos, Syros, Paros, Sifnos un Folegandros.

Santorini ir vulkāniska sala un viens no populārākajiem ceļojumu galamērķiem šajā reģionā. Tā pārsteigs ar gleznainajām ainavām, tradicionālā stilā būvētiem ciematiņiem, tai skaitā ciematiņu Oia, kas ir slavenākais no Santorini ciemiem ar baltām mājiņām un ziliem baznīcu jumtiņiem, un melnu, baltu un sarkanu smilšu pludmalēm. Šeit jūs apmeklēsiet bizantiešu baznīcas, drupas, arheoloģiskos objektus un uzzināsiet salas vēsturi.

Ios ir ļoti skaista osta, kas atrodas 25 minūšu gājiena attālumā no Charos vecpilsētas kalna virsotnē. Šeit varat apmeklēt arī Homēra kapenes, Veco pili vai pavadīt laiku slavenajā Magganari pludmalē, kur tiek piedāvātas plašas atpūtas iespējas. Stāsta, ka uz salas ir 365 baznīcas un kapelas.

Naxos ir neparasti šarmanta Grieķijas saliņa, kurā iesakām apskatīt Apolona templi, Dimitra templi, Drosiani baznīcu ar 6. gs. sienu gleznojumiem un varēsiet izbaudīt skaistus skatus uz Zeva kalnu. Pilsēta tiek dēvēta arī par Venēciešu pili, kas kopā ar tuvējām ieliņām veido īpatnēju labirintu, kas tika izbūvēts, lai mulsinātu un atvairītu pirātu uzbrukumus. Jūs būsiet pārsteigti arī par pilsētas interesanto apkārtni.

Mikonos ir viena no populārākajām salām Grieķijā ar bagātu vēsturi un plašām izklaides iespējām. Šeit jūs apmeklēsiet dzirnavas un varēsiet nobaudīt kokteili uz terases ar skatu uz Mazo Venēciju. Viena no nepārprotami skaistākajām vietām un Grieķijas salu baznīcām ir Panagia Paraportiani. Tā ir celta laika posmā no 14. līdz 17. gadsimtam, un, sekojot dažādu laikmetu arhitektūras tendencēm, ieguvusi unikālu formu. To veido piecas kopā savienotas baznīcas, kurām pa virsu ir uzcelta vēl viena. Jūs neatstās vienaldzīgus arī baznīcas atrašanās vieta ar krāšņu skatu uz Vidusjūru. Tāpat šeit jūs gaida arī pludmales un aizraujošā nakts dzīve, kas iemantojusi ļoti labu slavu.

Syros salā ir apskatāmi interesanti arhitektūras pieminekļi, pilsētas laukums Plateia Miaouli un tirgi. Šeit jūs varēsiet iepazīt grieķu kultūru, nobaudīt vietējo virtuvi, atpūtu pludmalē un niršanu ar akvalangu.

Paros salā jūs pietauvosieties nelielajā Livadhi pilsētiņā, kas ir arī vēsturiska osta. Salas pludmales piedāvā plašas aktīvās atpūtas iespējas. Nogaršojiet vietējos ēdienus tavernā, iepazīstiet apkārtni un izbaudiet saulainu atpūtu.

Sifnos ir ideāla sala pārgājieniem un pastaigām, un tā pārsteigs ar krāšņām ainavām un olīvkoku birzīm. Paviesojieties pie keramikas meistariem, izstaigājiet salas galvaspilsētu Apollonia, kur atrodas vairums no veikaliem un restorāniem, apmeklējiet Tautas mākslas muzeju un vienu no skaistākajām salas baznīcām – Panagia Angeloktisti.

Folegandors ir viena no iespaidīgākajām Ciklādes salām, kas slavena ar viduslaiku galvaspilsētu, kuru veido Venēciešu pils un cieši saceltās mājiņas, kas papildina pils sienas un rada īpašu atmosfēru. Salas galvaspilsēta atrodas kalnā, kurp ved gājēju ceļi. Sala ir lieliska pārgājieniem, bet pludmales dāvā neaizmirstamu atpūtu pie ūdens.
icon
gvss
Cenā iekļauts
 • 9 naktis uz jahtas, divvietīgā kajītē
 • uzkodas, ierodoties pirmajā dienā uz klāja (aptuveni EUR 75 vērtībā)
 • transports saskaņā ar maršrutu
 • snorkelēšanas aprīkojums
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni EUR 200 - 350)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ceļojuma maršruts un plānojums var mazliet mainīties atkarībā no laika apstākļiem.

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input

1439
no
36.386167
25.428435