10 000 Finnair Plus punktu kruīza pirkumam!

Ja esat Finnair Plus dalībnieks un iegādāsieties kruīzu (rezervējat un apmaksājat) laikā no 01.07.2019 līdz 31.12.2019 jebkurā Estravel birojā vai Estravel CruiseCentre (www.cruisecentre.lv), dāvanā jūs saņemsiet 10 000 Finnair Plus punktus.

Kruīzu akcijas noteikumi Finnair Plus dalībniekiem (Finnair Plc klientu lojalitātes programma):

Iegādājoties kruīza ceļojumu, dāvanā jūs saņemsiet 10,000 Finnair Plus punktus.

Ja jūs esat Finnair Plus programmas dalībnieks un iegādājaties (pasūtat un apmaksājat) kruīza braucienu kādā no Estravel birojiem, Estravel CruiseCentre lapā, vai izmantojot mūsu tiešsaistes kruīzu meklētāju laika periodā no 2019. gada 1. jūlija līdz 2019. gada 31. decembrim, jums kā dāvana tiks piešķirti 10,000 Finnair Plus punkti.

Papildu informācija (svarīgi):

  1. Akcija attiecas uz rezervācijām, kas veiktas un apmaksātas noteiktajā akcijas periodā no šādām kruīza kompānijām: Azamara Club (jūras kruīzi, 3 kuģi), Oceania (jūras kruīzi, 6 kuģi), AmaWaterways (upju kruīzi, 23 kuģi) un Regent Seven Seas (2020. gada jūras kruīzi, 5 kuģi).
    Izvēlieties mūsu lielajā datubāzē sev piemērotāko kruīzu (vai vismaz kruīza kompānijas nosaukumu un mēnesi, kurā vēlaties uzsākt kruīza ceļojumu) 
  1. Akcija attiecas uz kruīziem, kas rezervēti laika periodā no 2019. gada 1. jūlija līdz 2019. gada 31. decembrim caur Estravel kruīzu centru CruiseCentre vai jebkuru citu Estravel pārdošanas kanālu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.
  2. Klients, kuram ir Finnair Plus programmas dalībnieka numurs, kas Estravel tiek norādīts kruīza rezervēšanas brīdī, saņems 10,000 Finnair Plus punktus par katru rezervēto kajīti vai numuru (nevis par katru pasažieri).
  3. Dāvana attiecas uz visām cenu kategorijām, tai skaitā akcijas un īpašajiem piedāvājumiem. Estravel vienmēr garantē identisku kruīza cenu tai, kuru tieši piedāvā konkrētā kruīzu kompānija. Papildu komisija vai apkalpošanas maksa netiek ņemta.
  4. Papildu punkti tiks ieskaitīti klienta kontā 5 dienu laikā pēc galīgās apmaksas veikšanas. Par ieskaitīšanu un apkalpošanu maksa netiek ņemta.
  5. Ieskaitītie Finnair Plus punkti ir “premiālie” punkti, nevis “līmeņa” punkti.
  6. Nopelnītie punkti ir derīgi saskaņā ar Finnair Plus programmas noteikumiem, kas publicēti www.finnair.com

 

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz cruise@estravel.lv
info rk
   +371 67283300         cruise@estravel.lv


cruise centre logo white