Kubas salu kruīzs

Karību salas
Kuba
Standarta
Havana
1
7
no 1263 €
   Havana - Cienfuegos - Cayo Largo - Cayo Rico - Cayo el Rosario - Cienfuegos - Havana

Izbaudiet atspirdzinošus kokteiļus un bezrūpīgu atpūtu, kuģojot gar Karību jūras salām Kubas piekrastē, kā arī izmantojiet izdevību iepazīt Kubas garu viesojoties Havanā.

Piedzīvojums sāksies Havanā ar apmešanos viesnīcā. Pēc tam jums būs brīvs vakars, ko iesakām pavadīt pastaigās pa pilsētas ieliņām, pavizināties klasiskā amerikāņu automašīnā un iemēģināt salsas deju grīdu. Havana ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā kopš 1982. gada un tās koloniālā perioda mantojumu vislabāk ir iepazīt pastaigās. Ap 16. gadsimtu Havana bija viena no galvenajām ostām sudraba un zelta pārvešanai no Jaunās pasaules uz Spāniju, tādēļ drīz vien kļuva par biežu pirātu uzbrukumu mērķi. Te joprojām apskatāmi vēsturiski nocietinājumi.

No rīta dodieties uz Cienfuegos, kur ierodoties jūras klubā iepazīsieties ar jahtas apkalpi un varēsiet nobaudīt pirmās vakariņas uz jahtas. Pēc tam jūs piecas dienas pavadiet apceļojot Canarreos arhipelāgu, ik pa laikam piestājot, lai snorkelētu, apskatītu salas vai vienkārši atpūstos pludmalē, bet ceļojuma noslēgumā no Cienfuegos pēc brokastīm atgriezieties Havanā. Kopumā salu arhipelāgu veido ap 350 salu un saliņu. Jūs apmeklēsiet:

Cayo Largo del Sur

Salas nosaukums tulkojumā nozīmē „garā sala" un šī ir otrā lielākā Canarreos arhipelāga sala Karību jūrā ar 25 km garu pirmatnīgu, baltu smilšu pludmali un mangrovju mežiem. Atpūtieties, izbaudiet atspirdzinošus dzēriens, spēlējiet pludmales volejbolu vai snorkelējiet. Šeit varēsiet doties arī upes kruīzā, lai labāk iepazītu salas dabu un pavērotu krokodilus. Tiek uzskatīts, ka te savulaik bija piestājuši Kristofers Kolumbs un Sers Frānsiss Dreiks, bet pamatā tā bija iecienīta pirātu apmešanās vieta.

Cayo Rico

Cayo Rico ir tikai kvadrātkilometru liela saliņa. Šeit varēsiet barot iguānas un nogaršot kokteiļus nelielā, omulīgā pludmales bāriņa. Snorkelējiet tieši no jahtas un apskatiet skaisto zemūdens pasauli – krāsainas zivis un koraļļu rifus.

Cayo del Rosario

Pateicoties lielajai zivju daudzveidībai salas piekrastes ūdeņos, to vislabāk pazīst snorkelēšanas un daivinga cienītāji. Tāpat kā uz Cayo Rico salas, arī šeit iguānas brīva staigā pa salu, padarot to vēl aizraujošāku. Sala ir gandrīz neapdzīvota, izņemot nelielu skaitu cilvēku, kuri uztur dabas rezervātu. Cayo del Rosario iedzīvotāji novērtēs, ja viņiem aizvedīsiet kādu nelielu dāvaniņu, lai padarītu daudzveidīgāku viņu ikdienu.

icon
ccvh
Cenā iekļauts
 • 6 brokastis, 5 pusdienas un 5 vakariņas
 • 6 naktis divvietīgā kajītē ar sanitāro mezglu, 1 nakts viesnīcā
 • kruīza brauciens ar 24 m garu katamarāna tipa jahtu gar Canarreos arhipelāga salām Kubas dienvidos
 • transports saskaņā ar maršrutu
 • angliski runājoša grupas vadītāja, kapteiņa un palīga/pavāra pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Noteikumi

NB! Atlaide spēkā atkarībā no pakalpojuma piegādātāja cenu politikas un vietu pieejamības.

Papildu izdevumi
 • neiekļautās ēdienreizes (aptuveni CUC 75-90)
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojuma apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

NB! Ceļojuma noslēgumā jūs pēcpusdienā atgriezīsieties Havanā un nakšņošana nav ieplānota, tādēļ Estravel Latvia ceļojumu konsultants jums palīdzēs norezervēt viesnīcu.

NB! Pirms dodaties kruīza braucienā, ir vērts apceļot Kubu ekskursijās pa sauszemi.

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input

1263
no
23.130125
-82.336556