Polārlāča valstība

Eiropa, Norvēģijas fjordi
Arktika,Norvēģija
Standarta
Longjērbīne
1
7
no 2494 €
   Longyearbyen - Svalbard Archipelago / Spitsbergen
Arktika nav milzīgs ledus tuksnesis, bet gan pārsteidzoši bagāts polārais apgabals ar daudzveidīgu augu un dzīvnieku pasauli. Pārliecinieties par to paši!
Ierodieties Longjierbjenā un jau vakarā kāpiet uz ekspedīciju kuģa klāja. Longjierbjena ir lielākā apdzīvotā vieta Svalbardas arhipelāgā un mājas aptuveni 2000 cilvēkiem. No oktobra vidus līdz februāra vidum šeit ir polārā nakts, bet no aprīļa vidum līdz augusta vidum – polārā diena. Pilsētiņā atdodas viss nepieciešamais sadzīvei un tūrismam, tai skaitā banka, veikals, pasta nodaļa, slimnīca, bibliotēka, kafejnīcas un restorāni, kā arī tūrisma informācijas centrs, dažāda līmeņa viesnīcas, kino, naktsklubs un sporta centrs.

Ceļojuma laikā jūs iepazīsiet arhipelāga dabu – apmeklēsiet aizsalušas jūras, neparasti skaistus fjordus un ledājus. Jums būs iespēja vērot polārlāčus, roņus un valzirgus, kas gozējas uz ledus gabaliem vai smilšainās pludmalēs, kā arī jūs redzēsiet klintis, uz kurām mājo simtiem kraukļu un kaiju. Šejienes ziemeļbrieži ir nedaudz mazāki, nekā to dienvidu radinieki, taču ragi tiem ir tik pat iespaidīgi. Uz jūsu atbraukšanas laiku būs uzziedējuši arī arktiskie ziedi un jūs uzzināsiet, kā tie ir pielāgojušies šiem skarbajiem apstākļiem.

Tomēr šai zemei ir arī bagāta vēsture – savulaik te ir notikušas vaļu medības, organizētas polārās ekspedīcijas, iegūtas akmeņogles, tai ir bijusi nozīmīga loma Otrā Pasaules kara laikā, kad teritorija kalpoja par stratēģisku punktu, veicot apgādi starp sabiedrotajiem, un bija strīdus ābols Aukstā kara laikā, dalot to starp Krieviju un Norvēģiju.

Starp plānotajām apmeklējuma vietām ir Krossfjords, Konigsfjords, Monaco ledājs, Hinlopena šaurums, Nordaustlandet (Ziemeļaustrumu zemes) arhipelāgs, kā arī salas Edgeoya, Hornsund un Bellsund, taču ekspedīcijai nav stingra ceļojuma plāna un tā ir atkarīga no laika apstākļiem un ceļotāju vēlmēm. Tā kā attālumi arhipelāgā ir visai nelieli un jūs nešķērsosiet okeānu, tad ūdeņi šeit parasti ir mierīgi. Ekspedīcijas noslēgumā jūs atgriezīsieties Longjierbjenā un tiksiet nogādāti lidostā atkarībā no paredzētā lidojuma.
icon
xvrpnx
Cenā iekļauts
 • 7 naktis uz ekspedīciju kuģa, kajītē ar vannas istabu un logu (4, 3 vai 2 personām)
 • visas maltītes uz kuģa klāja
 • transfērs no lidostas Longjierbjenā, turpceļā un atpakaļ
 • Zodiaka ekskursija
 • vietējais autobuss
 • ūdens necaurlaidīgi apavi
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Arktiskā ekspedīcija no Longjierbjenas lidostas Norvēģijā jūnijā, jūlijā un augustā pieejama arī maršrutā uz 10 naktīm. Jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input

2494
no
78.229012
15.597720