Ziemeļu jūras kruīzs

Eiropa, Norvēģijas fjordi
Arktika,Norvēģija,Skotija,Lielbritānija
Standarta
Edinburga
1
14
no 2949 €
   Edinburgh - Kirkwall - Lerwick - Nordfjorden - Geiranger - Monk's Island & Austratt - Torghatten & Alstahaug - Svartisen & Vikingen - Lofoten Islands - Tromso - At sea & Bear Island - Hornsund - Bellsund - Isfjord Festningen - Longyearbyen
Izbaudiet neaprakstāmi skaistās ziemeļu fjordu un kalnu ledāju ainavas, vērojiet dzīvniekus, apmeklējiet viduslaiku pilsētiņas un vēl senāko neolīta laikmeta ciemu Skara Brea.
Ekspedīciju kuģis aties no Edinburgas – senas Skotijas galvaspilsētas ar tumšiem viduslaiku torņiem un Viktorijas laikmeta arhitektūras šedevriem. Vakarā Leitas ostā jūs kāpsiet uz kuģa klāja, lai jau nākamajā dienā nokļūtu Kērkvolā, kur apmeklēsiet vēsturiskas un mistiskas vietas – Stenness stāvošos akmeņus un neolīta laikmeta ciematu Skara Brae. Šis Orkneju salu ciemats tika apdzīvots divus līdz tīs gadu tūkstošus pirms mūsu ēras un ir viens no ziemeļvalstu arheoloģiskajiem dārgumiem.

Ceļojot garām skaistām piekrastēm jūs piestāsiet, lai apskatītu arī citus senus arheoloģiskos objektus, klosterus un ciematus, kā arī redzēsiet ledājus, kalnus un leģendām apvītus fjordus.

Geirangerfjords ir viena no Norvēģijas visvairāk apmeklētajām vietām, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, savukārt Torghatten jeb Tirgus cepure ir uzskatāms par vienu no dīvainākajiem klinšu veidojumiem Norvēģijā ar 160 m garu, caurejamu tuneli. Leģenda vēsta, ka to esot radījusi troļļa Hestmanena raidītā bulta.

Jūs gaida arī Svartisen ledāja apmeklējums, kas ir otrais lielākais ledājs Norvēģijā ar kopējo platību 370 kv.km. No krasta tas ir tikai 20 m augsts, nodrošinot vieglu pieejamību, bet tā augstākais punkts paceļas 1594 m virs jūras līmeņa. Šī vieta ir iecienīts galamērķis ziemas sporta viedu cienītāju un piedzīvojumu meklētāju vidū.

Munkholmenā jūs apmeklēsiet 11. gs. celtu benediktīniešu klosteri, kura ēkā mūsdienās darbojas atpūtas centrs, un Austrått augstmaņu muižu, bet Lofotenas arhipelagā apskatīsiet ciematiņus un vienu no Norvēģijas populārākajiem fjordiem – Troļļu fjordu, kur varbūt arī ieraudzīsiet šos mītiskos radījumus. Viens no unikālākajiem apskates objektiem ceļojuma laikā ir Tromso Arktiskā katedrāle ar krāšņu stikla mozaīku, kuras arhitekti iedvesmojušies no sniega un ledājiem. Šeit jūs apmeklēsiet arī vietējo muzeju un pavizināsieties ar trošu vagoniņu.

Visas ekspedīcijas laikā, peldot garām piekrastei, jūs varēsiet vērot dzīvniekus – valzirgus, roņus, ziemeļbriežus, lapsas un, protams, polārlāčus, kā arī putnu populācijas. Jūs gaida dabasskati ar miglā ieskautām salām, kalniem un ledājiem, bet ceļojuma noslēgumā jūs ieradīsieties Longjierbjenā.
icon
xvnfnx
Cenā iekļauts
 • 14 naktis uz ekspedīciju kuģa, kajītē ar vannas istabu un logu (4, 3 vai 2 personām)
 • visas maltītes uz kuģa klāja
 • sagaidīšana Edinburgā un transfērs uz kuģi
 • Zodiaka ekskursija
 • ekskursija uz Orknju salu senajām drupām un vietējo ciematiņu Lofotenas salā
 • ekskursija uz Tromso, tai skaitā muzeja un katedrāles apmeklējums, un izbrauciens ar vagoniņu
 • transfērs uz lidostu Longjierbjenā ceļojuma noslēgumā
 • ūdens necaurlaidīgi apavi
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts
Papildu izdevumi
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input

2949
no
55.981794
-3.177156