Kanāda un Jaunanglija

Kanāda un Jaunanglija

Kanādas austrumu piekraste un Jaunanglija ir lieliski kruīzu galamērķi. Šajos reģionos paveras skaists skats uz klinšainajām piekrastēm, kā arī te ir aizraujoši tūrisma objekti.

Šo vietu skaistumu vislabāk var novērtēt, atrodoties uz kruīza kuģa. Piestājuši Jaunanglijas ūdeņos, Jūsu skatam pavērsies piekrastes grandiozās ainavas, daudzās saliņas un  krāšņo dabu. Slavenais Cabo Trail ceļš Jaunskotijā stiepjas vairāku kilometru garumā gar jūras krastu. Izbaudiet unikālo pieredzi, vērojot Sagenejas fjordu un tulpjukokus.
 
Taču Kanādas un Jaunanglijas kruīzos ir iespējams ne tikai izbaudīt skaistās ainavas, bet arī izbraukāties ar velosipēdiem, laivot, doties pārgajienā pa nacionālajiem parkiem, mežiem vai pa piekrastes ceļiem. Fendi līcī varat vērot ātrumlaivas un vaļus, kā arī izmēģināt raftingu.
 
Kruīzu sezona
 
Laiks no maija līdz oktobrim būs vispiemērotākais, lai dotos Kanādas un Jaunanglijas kruīzā, taču vispopulārākie mēneši ir augusts un septembris. Vasaras mēneši ir piemēroti aktīvai atpūtai, bet rudens iepriecinās dabas mīļotājus ar gleznainām ainavām. Vislabākais laiks, lai izbaudītu rudeni visā tā krāšņumā, ir no septembra līdz oktobra vidum. Vaļu un roņu vērošanas sezona ir atšķirīga katrā no reģioniem.
 
Kruīzi parasti sākas no ASV ziemeļaustrumu lielpilsētām kā Keiplibertija, Bostona, Baltimora un Ņūdžersija, bet Kanādā – no Kvebekas vai Montreālas. Parasti kruīzi ilgst nedēļu, taču ir iespēja doties arī 10 līdz 14 dienu ilgā kruīzā, kura laikā kuģis piestās vairākās ostas pilsētās.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white