Sea Cloud Cruises

Sea Cloud Cruises

Sea Cloud cruise - kuģis Sea Cloud II

seacloud cruisesKruīzu reģioni: Kostarika un Centrālamerika, Dienvid- un Ziemeļeiropa, Karību salas un Kuba, Atlantijas okeāns


Sīkas, taču būtiskas nianses padara neaizmirstamus Sea Cloud Cruises kruīzus. Grezns iekārtojums, izsmalcināti ēdieni, izcila apkalpošana – izbaudiet ekskluzīvu atpūtu uz buru kuģa!

Sea Cloud un Sea Cloud II personāls ar prieku katram pasažierim nodrošina unikālu pieredzi. Tie ir vienīgie pieczvaigžņu kruīzu kuģi, kuru buras jāpaceļ ar rokām. Atšķirībā no citiem kruīzu kuģiem, Sea Cloud var piestāt pat nelielās ostās. Neraugoties uz to, ka tas ir luksusa klases kruīzs, pasažieriem nav jāievēro formāls ģērbšanās stils. Sajūtas ir vienīgās, kurām ir nozīme uz Sea Cloud klāja – laiks ir mērāms nevis sekundēs, bet neaizmirstamos mirkļos. Baudiet skaistos skatus, vērojiet kapteiņa vai matrožu darbu vai vienkārši ļaujieties domu plūdumam – lai domas traucas uz priekšu kā mākoņi zilajās debesīs. Viena no īpatnībām, dototies ceļojumā ar buru kuģi, ir intīmā atmosfēra un sajūta, ka Jūs pavadāt laiku draugu lokā. Ceļojot ar Sea Cloud un Sea Cloud II, Jūs pieskarsities leģendām – vēsture atdzīvojas, kad matroži kāpj mastā, lai paceltu buras. Buru pacelšana ilgst stundu, un ik reizi šo procesu vēro ieinteresētie pasažieri.

Buru kuģi

Ceļojumā ar Sea Cloud pats galvenais ir buru kuģis. Jūs varat izvēlēties vienu no diviem greznajiem kuģiem – Sea Cloud vai Sea Cloud II. Tas ir kas vairāk nekā kruīzs!

Baltajās burās tītā leģenda Sea Cloud ir īstena jūru karaliene.
Tā tika būvēta kā privātā jahta 1931. gadā Ķīlē. Tās elegantā āriene un greznais iekārtojums vieš pietāti un sajūsmu. Sea Cloud kuģī ir vieta 64 pasažieriem un 60 apkalpes locekļiem. Uz jahtas ir 32 greznas kajītes ar logu un restorāns ar 69 sēdvietām. Kuģis Sea Cloud II apvieno sevī vēsturiska buru kuģa nemirstīgo eleganci un mūsdienīga kruīzu kuģa augstos drošības standartus un greznu komfortu. Sea Cloud II kuģī ir vieta 94 pasažieriem un 65 apkalpes locekļiem. Uz klāja ir 47 greznas kajītes ar logu un restorāns ar 98 sēdvietām. NB! Iespējams, Jūs dosieties ceļojumā ar kapteini no Igaunijas :)

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white