Seabourn

Seabourn

Seabourn

seabournKruīzu reģioni: Āzija, Aļaska, Antarktika un Patagonija, Arābu pussala un Indija, Austrālija un Jaunzēlande, Kanāda un Jaunanglija, Karību jūra, Dienvidamerika un Antarktika, Vidusjūra, Panamas kanāls, Ziemeļeiropa, transatlantiskie kruīzi

 

Seabourn kruīzu kompānija uzskata, ka ceļojumi iedveš īstu prieku un izkrāšņo dzīvi. Kompānija ir dibināta 1987. gadā, un tā pieder koporācijai Carnival, kas ir viena no galvenajām kruīzu aģentūrām pasaulē.

Šīs kompānijas kuģi vairāk atgādina jahtas nekā lainerus. Nelielā izmēra dēļ šie kuģi var apmeklēt visinteresantākās vietas pasaulē. Kompānija piedāvā īsos kruīzus, piemēram, nedēļu garu atpūtu Karību jūrā, kā arī ilgākus kruīzus pa visu pasauli, kuru ilgums var pārsniegt 100 dienas. Seabourn laineri piestāj gan lielās pilsētu ostās, gan eksotiskākās vietās, kur nevar piestāt lielie kruīzu laineri. Seabourn kruīzos dodas cilvēki no visas pasaules vecumā no 40 līdz 60 gadiem, kas ir jau pieredzējuši kruīzu ceļotāji. Uz Seabourn kruīzu kuģiem nav paredzētas izklaides un nodarbības bērniem. Ģērbšanās stils kruīza laikā ir atkarīgs no apmeklējamā restorāna un vakara tematikas, taču kopumā ieteicams tērpties elegantās drēbēs.

Kas ietilpst Seabourn kruīza pamatcenā? Kruīza pamatcenā ietilpst izmitināšana kajītē, brokastis, pusdienas un vakariņas, plašs izklaižu klāsts, saunu un sporta zāļu apmeklējums, ostu nodevas, dzeramnauda, dzērieni bāros. Par papildu maksu iespējams izmantot internetu, veikt telefona zvanus un iegādāties ekskursijas.

Laineri

Odyssey klase

  • Seabourn Encore (būvēts 2016. gadā, pasažieru vietu skaits: 600)
  • Seabourn Odyssey (būvēts 2009. gadā, pasažieru vietu skaits: 450)
  • Seabourn Ovation (būvēts 2018. gadā, pasažieru vietu skaits: 600)
  • Seabourn Quest (būvēts 2011. gadā, pasažieru vietu skaits: 450)
  • Seabourn Sojourn (būvēts 2010. gadā, pasažieru vietu skaits: 450)  

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white