Cunard Line

Cunard Line

Cunard - Queen Elizabeth

cunardKruīzu reģioni: Āfrika, Atlantijas okeāna salas, Kanāriju salas, Austrālija un Klusā okeāna salas, Lielbritānija un Ziemeļrietumu Eiropa, Karību jūra, Centrālamerika un Panamas kanāls, Tālie Austrumi, Havaju salas, Tuvie Austrumi, Baltijas jūra, Skandināvija, Islande, Amerika un Kanāda, transatlantiskie kruīzi un kruīzi apkārt pasaulei


Cunard
ir kruīzu kompānija ar garu vēsturi, kas vilina pasažierus ar īstenu angļu eleganci.
Semjuels Kunards nodibināja kompāniju 1840. gadā, un mūsdienās kompānijas flotē ir trīs kuģi. Kuģis Queen Mary 2 ir vienīgais kruīza laineris pasaulē, kas regulāri šķērso Atlantijas okeānu.

Ja Jūs kādreiz esat apsvēruši domu par kāzām uz kuģa, tad Cunard Line var Jums piedāvāt kāzu ceremoniju uz viena no saviem kuģiem, turklāt kāzu ceremoniju vadīs pats kuģa kapteinis. Cunard Line kruīzos nevainojami apkalpo visu vecuma kategoriju pasažierus. Cunard kruīzos var ņemt līdzi bērnu, kas ir vecāks par 6 mēnešiem. Bērniem, kas dodas pasaules, transatlantiskajos un eksotiskajos kruīzos, jābūt vismaz gadu veciem. Tā kā elegantums ir gandrīz sinonīms šai kruīzu kompānijai, tad ģērbšanās etiķetei jābūt atbilstošai. Dienas laikā jāģērbjas brīvā stila drēbēs, bet vakarā tērpam jābūt greznākam. Uz kuģa ir iespējams nomāt vīriešu uzvalkus.

Kas ietilpst Cunard Line kruīza pamatcenā?

Kruīza pamatcenā ietilpst gandrīz viss, kas ir pieejams uz kuģa: izmitināšana kajītē, brokastis, pusdienas un vakariņas, apkalpošana kajītē diennakts garumā, tējas un vieglas uzkodas launagā, kafija, tēja, ūdens un sulas. Turklāt pamatcenā ir iekļautas dažādi izklaides pasākumi (izrādes, muzikālās programmas, deju vakari, kino, lekcijas un semināri), kā arī ir iespēja nodarboties ar sportu (sporta zāle, galda teniss, basketbols un futbols, baseini un saunas). Par papildu maksu var iegādāties dzērienu komplektus, ekskursijas, spa procedūras, kā arī apmeklēt īpašos restorānus un samaksāt dzeramnaudu.

Laineri

  • Queen Elizabeth (būvēts 2010. gadā, pasažieru vietu skaits: 2092)
  • Queen Mary 2 (būvēts 2004. gadā, pasažieru vietu skaits: 2620)
  • Queen Victoria (būvēts 2007. gadā, pasažieru vietu skaits: 2014)
  • Queen Anne (sākts būvēt 2019. gadā, pasažieru vietu skaits: līdz 3000) - pirmais ieplānotais ceļojums 03.05.2024.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white