DCS Touristik

DCS Touristik

DCS Amethyst

dcs touristik

Kruīzu reģioni: Eiropas upes; tematiskie kruīzi dažādos reģionos.

DCS Touristik ir ģimenes uzņēmums ar 15 gadus ilgu pieredzi, tam pieder 2 upju kruīza kuģi. Parasti kompānija piedāvā kruīzus pa Donavas, Mainas, Mozeles un Reinas upēm, taču tos ir iespējams rezervēt individualizētiem grupu ceļojumiem sākot no 20 pasažieriem kruīzam pa citām Eiropas upēm, kā arī Volgu un Nīlu. DCS Touristik  pieder nelieli upju kuģi, kas paredzēti līdz 200 viesiem un var piestāt nelielās ostās, sniedzot atšķirīgu ceļošanas pieredzi.

Kompānija piedāvā dažādus tematiskos kruīzus, piemēram, tulpju ziedēšanas laikā, vīna tūres, Ziemassvētku un Adventes kruīzus, kā arī sniegs jums iespēju iegādāties ceļojumu par izdevīgāko cenu, piedāvājot gan agrās rezervēšanas iespējas, gan pēdējā brīža cenas.

Kopā ar kruīzu, caur DCS Touristik sadarbības partneriem par papildu maksu iespējams rezervēt arī transfērus un organizētās grupu ekskursijas. Atsevišķos datumos, ja vēlaties ceļoti vieni, taču nepārmaksāt, kompānija piedāvā Single Travel Special iespēju. Bērni līdz 5 gadu vecumam kopā ar pieaugušajiem ceļo bez papildu maksas, bet bērniem līdz 11 gadiem, tiek piedāvāta 30% atlaide.

Kas ietilpst DCS Touristik kruīza pamatcenā?

Kruīza pamatcenā ietilpst: izmitināšana pilnībā aprīkotā kajītē ar logu vai balkonu un individuāli regulējamu gaisa kondicionieri, sagaidīšanas dzēriens, ēdināšana, tai skaitā īpašās Galā vakariņas un pēcpusdienas vai pusnakts uzkodas ar kafiju vai tēju, izklaides programma, ēdienu gatavošanas paraugdemonstrējumi, kā arī ostu nodokļi un portjē pakalpojumi. Kruīza pamatcenā nav iekļauti transfēri, dzērieni, apkalpošanas maksa, ekskursijas, kā arī pirkumi uz kuģa.

Laineri

  • DCS Amethyst (2004)
  • DCS Alemannia (1971., renovēts 2015. un 2017. gadā)

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white