Austrālija un Okeānija

Austrālija un Okeānija

Austrālija atrodas starp Kluso un Indijas okeānu, un šajā kontinentā ir daudzveidīga dzīvā daba, relfejs un klimats. Austrālijā ir tuksneši, kalni un lietus meži. Okeānijā ir ļoti daudz salu, kas ir iedalītas trīs reģionos: Melanēzija, Mikronēzija un Polinēzija.
 
Austrālija un Okeānija piedāvā daudzveidību – Austrālijā nav tikai mežonīga daba, bet arī kultūras pilsētas Sidneja un Melburna un Lielais Barjerrifs. Jaunzēlandē – vietā, kur tika filmēts "Gredzenieku pavēlnieks" – ir neticami skaista daba, aktīvās atpūtas iespējas un gards vīns.
 
Kruīzi uz Austrāliju un Jaunzēlandi ietilpst pasaules kruīzu maršrutos. Kruīzu sezona ir visa gada garumā, taču Austrāliju un Jaunzēlandi vislabāk ir apmeklēt laikā no novembra līdz martam, bet Austrālijas ziemeļu daļu vislabāk ir apmeklēt laikā no aprīļa līdz oktobrim.
 
Šo kruīzu laikā Jums būs iespēja arī apmeklēt Fidži, Taiti, Bora Bora, Vanuatu, Jaunkaledoniju, Franču Polinēziju un citas mazākas salas.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white