Disney Cruise Line

Disney Cruise Line

Disney Cruise Line

disney cruise lineKruīzu reģioni: Aļaska, Bahamu salas, Britu salas, Kalifornijas un Kanādas piekraste, Karību jūra, Ziemeļeiropa, Panamas kanāls, Vidusjūra, transatlantiskie kruīzi


Disney Cruise Line
– ir visiem zināmā uzņēmuma Walt Disney Company meitasuzņēmums. Laineri, uz kuriem pasakas kļūst par īstenību, kuģo pa visu pasauli jau no 1998. gada.

Ceļotāji no visas pasaules augsti vērtē šo kruīzu kompāniju. Katru gadu Disney laineriem tiek piešķirtas pirmās vietas un apbalvojumi dažādos žurnālos un ceļotāju blogos. Disney Cruise Line galvenais produkts ir kruīzi visai ģimenei. Labās atsauksmes kompānija ir izpelnījusies plašo un ērto kajīšu dēļ. Galvenie Disney Cruise Line klienti ir ģimenes ar bērniem, taču sev tīkamu nodarbi uz kuģa atradīs jebkurš viesis. Jaunākos pasažierus gaida interaktīvi rotaļu laukumi ar mūzikas-, spēļu- un videosistēmām. Pieaugušos gaida baseini, restorāni, bāri un naktsklubi. Disney laineris ir viena no nedaudzajām vietām pasaulē, kur jebkurš bērns var justies kā pasaku varonis. Šie kruīzi sākas no Kanaverala ostas, kas atrodas netālu no Disney World Orlando atrakciju parka. Ja esat tur nokļuvuši, noteikti apmeklējiet aizraujošus tematisko parku Kennedy Space Center un Universal kinostudiju. Kestavejkejas osta tiek uzskatīta par labāko Disney kruīzu izbraukšanas ostu. Tā ir privāta saliņa, kas pieder Disney uzņēmumam Bahamu salās. Šajā saliņā atpūšas šīs kruīzu kompānijas viesi, kas dodas kruīzā pa Karību jūru un Bahamu salām.

Kas ietilpst Disney Cruise Line kruīza pamatcenā?

Kruīza pamatcenā ietilpst gandrīz viss, kas ir pieejams uz kuģa: izmitināšana kajītē, brokastis, pusdienas un vakariņas, atspirdzinošie dzērieni restorānos un uz 9. klāja, uzkodas un saldējums, kā arī kruīza pamatcenā ietilpst dažādi izklaides pasākumi un izrādes. Par papildu maksu kruīza pieturvietās var iegādāties ekskursijas (Port Adventure), spa un skaistumkopšanas procedūras, bērnu istabas pakalpojumus, telefonsarunas, fotogrāfa pakalpojumus, videospēles, interneta pieslēgumu un alkoholiskos dzērienus, turklāt noteikti būs jāatstāj dzeramnauda.

Laineri

  • Disney Dream (būvēts 2011. gadā, pasažieru vietu skaits: 2500)
  • Disney Fantasy (būvēts 2012. gadā, pasažieru vietu skaits: 2500)
  • Disney Magic (būvēts 1998. gadā, pasažieru vietu skaits: 1754)
  • Disney Wonder (būvēts 1999. gadā, pasažieru vietu skaits: 1754)

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white